• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

  • وام صندوق رفاه دانشجویی

دکتر حسن زاده: کارکنان یکی از مهمترین سرمایه های اصلی دانشگاه می باشند.

دکتر مجتبی حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از کارکنان به عنوان یکی از مهمترین سرمایه های اصلی دانشگاه نام برد و خواهان مشارکت بیشتر آنان در فعالیت های دانشگاه شد.
دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در جلسه شورای اداری و در جمع معاونان، مدیران، مسئولین دوایر و تعدادی از کارشناسان این واحد دانشگاهی سخن می گفت به مقوله کسب درآمدها و کاهش وابستگی به شهریه پرداخت. وی به نامگذاری سال 95 از سوی مقام معظم رهبری به سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نیز اشاره کرد و از دانشگاه ها به عنوان پرچم دار اصلی این مهم نام برد و افزود: دانشگاه ها با تحلیل و نظریه پردازی و با اقدام و عمل به صورت صحیح و برنامه ریزی شده  نسبت به تحقق اقتصاد مقاومتی می توانند نقش آفرینی موثری  داشته باشند.

رئیس واحد گناباد در این زمینه و در راستای سیاست های کسب درآمد غیر از محل شهریه، گفت: علی رغم اینکه تاکنون کارهایی انجام و گام هایی از سوی همکاران برداشته شده است که جای بسی تقدیر دارد لیکن اگر می خواهیم توسعه کمی و کیفی واحد را شاهد باشیم و به آن سمت حرکت کنیم بایستی بیش از پیش کار و تلاش کنیم.
حسن زاده در ادامه افزود: یکی از رسالت های دانشگاه تربیت نیروهای ماهر و متخصص است پس چرا از این فرصت ها و با توجه به پتانسیل های نسبتا" مناسب و ظرفیت های و شرایط موجود و بویژه امکاناتی که در کارگاه ها و آزمایشگاه های برق و کشاورزی، مجتمع بزرگ ورزشی امام علی (ع) و مجتمع های خوابگاهی دانشگاه موجود می باشد استفاده بهینه برای درآمدزایی نداشته باشیم.
رئیس واحد گناباد از تشکیل کمیته ها و کارگروه های درآمدزا در واحد گناباد با هدف، انجام تحقیقات بنیادی و کارآفرینی که در آن وظایف افراد در گروه ها، نیازها، اولویت ها و...مشخص شده اند در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد خبر داد. وی از کارکنان به عنوان یکی از مهمترین سرمایه های اصلی دانشگاه نام برد. و افزود: کارکنان با طرح ها و ایده های نو و خلاقانه می توانند و باید در این زمینه فعالیت داشته باشند وی خواستار مشارکت کلیه کارکنان در این کارگروه ها شد.
کارگروه هایی را که دکتر حسن زاده خواهان مشارکت کارکنان در آن شد: کارگروه آزمایشگاه ها و کارگاه های برق - عمران - مکانیک - تاسیسات، کشاورزی و دامداری، خوابگاه و سلف سرویس، IT، تربیت بدنی، آموزش، فرهنگی و اجتماعی، تبلیغات و اطلاع رسانی، خدمات رفاهی و کارگروه سما را شامل می شد.
در این جلسه همچنین حاضرین به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل مختلف مربوط به واحد پرداختند.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker