• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

  • وام صندوق رفاه دانشجویی

آغاز بکار هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران با پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

آغاز هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکتروینک ایران با پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد گناباد
هشتمین کنفرانس دو روزه مهندسی برق و الکترونیک ایران با پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در محل تالار شیخ محمد تقی بهلول واحد گناباد و با حضور چهره های علمی، و فرهیخته و دانشگاهی از سرتاسر ایران اسلامی، همچنین دکتر شیخ الاسلامی دبیر هیات امنا، دکتر زمانی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان خراسان رضوی، روسای واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی و امام جمعه، فرماندار و تنی چند از مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان آغاز به کار نمود.
در پیام دکتر میرزاده به هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران که از سوی دکتر مجتبی حسن زاده رئیس واحد گناباد قرائت شد آمده است.
اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، دانشجویان و میهمانان ارجمند شرکت کننده در هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران
سلام علیکم

 تقارن ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت امام علی ابن موسی ارضا(ع) با برگزاری هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکتروینک ایران را که یکی از رویدادهای علمی کشور با هدف گسترش دانش فنی ازطریق ایجاد محیط و محفلی علمی جهت تبادل نظر وارائه آخرین دستاوردها و یافته های علمی،پژوهشی و تحقیقاتی و ارتباط بیشتر دانشگاه با بخش صنعت برنامه ریزی شده است  را به فال نیک گرفته، حضور شما عزیزان تبریک و تهنیت عرض می نمایم
امروزه انرژی یکی از بنیادی ترین و مهمترین ارکان اقتصاد و جوامع بشری بشمار می رود و در این میان انرژی برق که از پر افتخارترین و حیاتی ترین اکتشافات بشری است از مهم ترین و عالی ترین انواع انرژی ها می باشد که جایگاه ممتازی را دراقتصاد ،صنعت، بخش تجاری و خانگی دارا می باشد وهرروز نیز بر تقاضا و درخواست افزایش این انرژی افزوده می شود از طرفی با توجه به اینکه بسیاری از فناوری ها نیازمند استفاده از انرژی برق می باشند اهمیت و جایگاه ویژه آن را دو چندان نموده است.
گرایش ها و رشته های متعدد و متنوع برق در پیشرفت علم نقش و سهم بسزایی را ایفا می کند. با پیشرفت سریع صنعت و توسعه صنایع کوچک و بزرگ، رشته ها وگرایش های متعدد و متنوع برق دامنه وسیع تری پیدا کرده است. از طرفی با وجود فارغ التحصیلان این رشته  که  از رشته های پرطرفدارمی باشد و فرصت های شغلی بسیاری که در این حوزه نسبت به سایر بخش ها فراهم می باشد، صنعت ورشته برق توانسته است بیشتردرکانون توجه قرار گیرد.
 در کشور ما نیز می بایستی پشتیبانی مناسبی ازانرژی وصنعت برق بعمل آید، صنعتی که  حیات  تمامی صنایع از بزرگ تا کوچک وابسته به آن است. پس فرصت مغتنمی است تا در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری  به نام اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل نامگذاری شده است  و برق نیز که  جزو مهمترین حوزه ها در اقتصاد مقاومتی قرار گرفته است در راستای منویات حکیمانه معظم له، دانشگاه ها  که از پرچم داران اصلی این مهم می باشند  با فرهنگ سازی، اصلاح الگوی مصرف، استفاده بهینه از آن، استفاده از سایر انرژی ها برای تولید برق و با تحلیل  و نظریه  پردازی و برگزاری  اینگونه کنفرانس ها و همایش های علمی  و با بهره گیری از نظرات اندیشمندان و متخصصان  و ارائه راهکارهای اساسی و قرار گرفتن بر محور اقدام و عمل  در جهت تجاری سازی و رفع وابستگی کامل و ورود بیشتر به  مرحله رشد و شکوفایی بیش از پیش گام بردارند
 در پایان ضمن تشکر از واحد دانشگاهی  گناباد به منظور برگزاری و اهتمام در اجرای هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران، از درگاه حضرت احدیت، توفیق، سربلندی و بهروزی همگان را آرزومندم.
27 مرداد ماه یکهزارو سیصد و نود و پنج
دکتر حمید میرزاده
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی
دکتر مجتبی حسن زاده رئیس واحد گناباد پس از قرائت پیام دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در سخنانی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در سی و یکیمن سال فعالیت خود می باشد منشاء خدمات و افتخارات بسیاری و گسترش آموزش عالی در شهرستان بوده است و یکی از این افتخارات برگزاری کنفرانس ها و همایش های متعدد می باشد.
حسن زاده به 14 کنفرانس و همایش های ملی از جمله کنفرانس های سریالی برق، مددکاری اجتماعی ایران، همایش بهلول، همایش ملی عرفان اسلامی و اعتصام به قرآن که در دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شده است اشاره کرد و به تاثیرات و پیامدهای موثر و مفیدی که در جامعه داشته است نیز پرداخت.
وی در هیمن زمینه به برگزاری ۳ دوره کنفرانس ملی مددکاری‌اجتماعی اشاره و تصریح‌کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای همایش مددکاری اجتماعی توجه ویژه به مقالات سومین همایش مددکاری اجتماعی در برنامه ششم توسعه در حوزه سیاست‌های علوم‌اجتماعی بود.
حسن‌زاده علت برگزاری سالانه کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک را وجود ظرفیت‌های کافی دانشگاه آزاد گناباد در حوزه برق برشمرد و افزود: وجود کلیه گرایش‌های رشته برق در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی‌ارشد و دکتری و آزمایشگاه‌های متعدد در حوزه برق، دانشگاه آزاد را بر این داشته که با استفاده از ظرفیت محققین اقدامات شایسته و به روزی در حوزه برق انجام دهند.
وی به هشتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک اشاره و تصریح کرد: مهمترین تفاوت کنفرانس امسال با سالهای گذشته، چاپ مقالات کنفرانس در ۴ مجله معتبر داخلی و خارجی می‌باشد.
در ادامه این مراسم بنی پور فرماندار گناباد در سخنانی با ابراز خرسندی از حضورش در این کنفرانس، از دکتر حسن زاده و همکاران وی که در طول چندین سال برگزاری کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران توانسته اند این کنفرانس را در سطح ملی و به نام دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به ثبت برسانند و اینکه آثار برگزاری این کنفرانس ها در سطح ملی دیده شده است قدردانی کرد.
فرماندار گناباد در بخشی دیگر از سخنانش برق و انرژی برق و صنعت برق را یکی از مهمترین انرژی ها دانست و افزود: در دنیای امروز توجه خاصی به آن می شود.که می توان گفت زندگی بشر بر پایه آن استوار است.
بنی پور در ادامه تصریح کرد: انتظارها از کنفرانس ها این است که رابطه بین اجرا و تئوری و رابطه بین دانشگاه و عمل نزدیک تر بشود و علاوه بر مباحث تئوری به سمت و سوی کارآفرین و به سمت ارتباط بین صنعت و دانشگاه بروند چرا که برون داد و خروجی دانشگاه باعث تاثیر گذاری و تحول در زندگی بشر می شود.
این مقام مسئول گفت: یکی از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی گناباد این است که در کنار کار علمی، با برگزاری همایش ها و کنفرانس های علمی، حتی در شکل گیری اسناد بالا دستی در بحث توسعه کشورو بحث صنعت توسعه ششم تاثیرگذار بوده است.
دکتر شیخ الاسلامی دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی هم در مراسم افتتاحیه هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران، ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک  آسمان امامت و ولایت امام علی ابن موسی الرضا (ع) را به شرکت کنندگان در کنفرانس تبریک گفت. و با توجه به اینکه قنات قصبه گناباد به تازگی ثبت جهانی شده است. ضمن تبریک به مردم و مسئولان شرستان، گناباد را شهری کهن و سزاوار دانست و افزود: این رویداد مهم مقدمه ای برای  پیشرفت و آبادانی بیشتر شهرستان خواهد بود.
دبیر هیات امنای استان خراسان رضوی ابراز خرسندی نمود از اینکه در گناباد مسئولین با یکدیگر همنوا هستند و این باعث توسعه شهرستان می شود.
دکتر شیخ الاسلامی دانشگاه آزاد اسلامی را یک دانشگاه بسیار بزرگ خواند که به پیشنهاد حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی و با کمک یک میلیونی امام راحل ایجاد شد و توانست کمک شایانی به کسترش آموزش و فرهنگ در جای جای کشور بنماید.
دکتر شیخ الاسلامی با بیان اینکه وارد نسل سوم دانشگاه شده ایم افزود: می بایستی بحث تولید ثروت از علم و حل مشکلات جامعه و مردم در کشور محقق بشود و اگر علم نتواند در کشور مشکلات جامعه را برطرف کند آن علم خیلی کارآمد نخواهد بود
حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد هم در سخنانی مقدم میهمانان شرکت کننده در کفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران را به دانشگاه ازاد اسلامی گناباد و شهرستان گرامی داشت و به ظرفیت های واحد گناباد پرداخت.
دکتر بلوچیان دبیر علمی هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران هم در آئین افتتاحیه این کنفرانس، گزارشی در زمینه محورهای کنفرانس قدرت، کنترل، الکترونیک، مخابرات، مکاترونیک، مهندسی پزشکی، کامپیوتر، فناوری اطلاعات، فناوری اطلاعات و ارتباطات و آموزش مجازی، ارائه مقالات، مقالات پذیرفته شده، هیات داوران، کمیته های مختلف کنفرانس و...را ارائه داد.   
در این کنفرانس ۷۶۱ مقاله دریافت و ۳۰۹ مقاله پذیرفته شده است که ۹ مقاله آن از دانشگاه های خارج از کشور بوده است و مقالات پذیرفته شده در قالب حدود ۳۵ نشست تخصصی مورد بررسی قرار می گیرد.
سخنران ویژه هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران نیز دکتر حسین نژاد عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بود.
اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در مسجد دانشگاه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه از دیگر برنامه های اولین روز هشتمین کنفرانس مهندسی برق و الکترونیک ایران بود.
نمایشگاه صنایع دستی، بازدید از مناطق برخی از منطق گردشگری گناباد بویژه قنات قصبه و برگزاری نشست های مشترک با صنعت گران از دیگر برنامه های جنبی هشتمین کنفرانس ملی مهندسی برق و الکترونیک می باشد.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker